اخبار

آرشیو

ارسال و پردازش فولاد ساده برای جرثقیل سقفی جدید در فولاد تاتا

بازگشت »»

مرکز پخش و توزیع فولاد " تاتا " در شرکت جرثقیل سازی Street  ( جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل ستونی ، جرثقیل بلزویی و...)  سرمایه گذاری کرده است. مدیر فروش شرکت Street "چریس لیندلی اسمیت" اظهار می کند که میزان بالای جریان مواد و پردازش آنها نیاز به پیکربندی و چیدمان خلاقانه تر جرثقیل دارد.

در پروژه اخیر، بالابرهای 6 تن دوقلو که بر روی هر دستگاه جرثقیل نصب شده به صورت تنهایی و جداگانه و یا پشت سرهم و متوالی برای سازه های سنگین عمل می کنند.

زمینه کاری شرکت

شرکت مهندسی آيرا مکانيک با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده و همکاري با شرکت هاي اروپائي ارائه دهنده کلیه خدمات در زمينه هاي طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي، تعمير و نگهداري و تامين لوازم يدکي انواع جرثقيل سقفی، جرثقيل دروازه ای، جرثقيل ستونی، جرثقيل بازوئی، جرثقیل کارگاهی، وینچ برقی با رعايت استانداردهاي بين المللی ميباشد.

اطلاعات تامین کنندگان

آیرامکانیک دارای نمایندگی فروش شرکت street انگلستان و شرکت Verlinde فرانسه (از گروه شرکتهای Konecranes فنلاند) در ایران میباشد. تامین بالابرهای سیم بکسلی و زنجیری برای محیطهای معمولی در صنعت و همچنین تامین تجهیزات ضدانفجار و ضدجرقه از جمله خدمات این شرکت میباشد.

تماس با ما

تهران، خيابان شريعتي، شمال پل سيد خندان، 

کوي خيرمندي، شماره 21  طبقه 2 کد پستي: 1661615753

  

تلفن:  22897290 -  22892410   فکس:  22891423

پست الكترونيكي: info@airamechanic.com  

 airamechanic@gmail.com