اخبار

آرشیو

جرثقیل سازی STREETانگلستان برنده قرارداد 3.3 میلیون پوندی Siemens آلمان شد.

بازگشت »»

  شرکتSTREET قرارداد طراحی، ساخت و نصب 32 دستگاه جرثقیل سقفی در کارخانه تولید پره توربین های بادی شهر Hull انگلستان که توسط Siemens ساخته میشود را قرارداد کرده است.

با توجه به طویل بودن طول پره توربین ها که به 75 متر میرسد، STREET طراحی جرثقیل های خاص دو بالابره را برای این پروژه عظیم که فاز اول آن در سوله هایی به وسعت 40 هزار متر تا سپتامبر سال جاری و فاز بعدی آن در سوله هایی که مساحتی بالغ  بر 133 هزار متر مربع خواهند داشت در اوایل سال 2017 به بهره برداری میرسد، طراحی کرده است. 

زمینه کاری شرکت

شرکت مهندسی آيرا مکانيک با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده و همکاري با شرکت هاي اروپائي ارائه دهنده کلیه خدمات در زمينه هاي طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي، تعمير و نگهداري و تامين لوازم يدکي انواع جرثقيل سقفی، جرثقيل دروازه ای، جرثقيل ستونی، جرثقيل بازوئی، جرثقیل کارگاهی، وینچ برقی با رعايت استانداردهاي بين المللی ميباشد.

اطلاعات تامین کنندگان

آیرامکانیک دارای نمایندگی فروش شرکت street انگلستان و شرکت Verlinde فرانسه (از گروه شرکتهای Konecranes فنلاند) در ایران میباشد. تامین بالابرهای سیم بکسلی و زنجیری برای محیطهای معمولی در صنعت و همچنین تامین تجهیزات ضدانفجار و ضدجرقه از جمله خدمات این شرکت میباشد.

تماس با ما

تهران، خيابان شريعتي، شمال پل سيد خندان، 

کوي خيرمندي، شماره 21  طبقه 2 کد پستي: 1661615753

  

تلفن:  22897290 -  22892410   فکس:  22891423

پست الكترونيكي: info@airamechanic.com  

 airamechanic@gmail.com