اخبار

آرشیو

نقش کليدي بالابرهاي جرثقيل ساخت شرکت Street انگلستان در نوسازي پل ماساچوست

بازگشت »»

بالابرهاي سيم بکسلي برقي عرضه شده توسط شرکت جرثقيل Street در انگلستان، جهت اجراي نقش اصلي در نوسازي پل 107 ساله لانگفلو انتخاب شده است. بالابرها روي يک جرثقيل bespoke نصب مي شوند که توسط شرکت Street ساخته شده است. جرثقيل يک نقش محوري را در نوسازي اين پل دارد که حدود 1.5 مايل طول داشته و روزانه 90.000 نفر از آن استفاده ميکنند. به دليل محدوديت هاي ساختي بر روي پل، بالابرها به صورت مستقل و يا پشت سر هم استفاده مي شوند.

از نظر کارفرما تحويل سريع جرثقيل بحراني بوده و اين بدان معناست که بالابرها بايستي خيلي سريع عرضه شوند . شرکت Street قادر است که جرثقيلها را در عرض 12 روز پس از دريافت سفارش تحويل دهد. جرثقيل Street به خوبي در انگلستان به عنوان تهيه کننده تمامي جرثقيل ها ( جرثقيل سقفي، جرثقيل دروازه اي، جرثقيل نيم دروازه اي، جرثقيل ستوني، جرثقيل بازويي و...) شناخته شده است.

زمینه کاری شرکت

شرکت مهندسی آيرا مکانيک با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده و همکاري با شرکت هاي اروپائي ارائه دهنده کلیه خدمات در زمينه هاي طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي، تعمير و نگهداري و تامين لوازم يدکي انواع جرثقيل سقفی، جرثقيل دروازه ای، جرثقيل ستونی، جرثقيل بازوئی، جرثقیل کارگاهی، وینچ برقی با رعايت استانداردهاي بين المللی ميباشد.

اطلاعات تامین کنندگان

آیرامکانیک دارای نمایندگی فروش شرکت street انگلستان و شرکت Verlinde فرانسه (از گروه شرکتهای Konecranes فنلاند) در ایران میباشد. تامین بالابرهای سیم بکسلی و زنجیری برای محیطهای معمولی در صنعت و همچنین تامین تجهیزات ضدانفجار و ضدجرقه از جمله خدمات این شرکت میباشد.

تماس با ما

تهران، خيابان شريعتي، شمال پل سيد خندان، 

کوي خيرمندي، شماره 21  طبقه 2 کد پستي: 1661615753

  

تلفن:  22897290 -  22892410   فکس:  22891423

پست الكترونيكي: info@airamechanic.com  

 airamechanic@gmail.com