اخبار

آرشیو

همکاری STREET ، در ساخت تجهیزات بالابرهای سقفی لوکوموتیو های بخاری

بازگشت »»

کارخانه جرثقیل های سقفی STREET  انگلستان، اخیراً در ساخت تجهیزات بالابرهای سقفی به منظور حفظ و نگهداری لوکوموتیو های بخاری که جزو میراث فرهنگی محسوب میشود، نقش کلیدی ایفاء نموده است.

شایان ذکر است که مالک شرکت Locomotive Storage Limited نیز تمامی همّ خود را مصروف زنگ زدایی و پرداخت کردن مجدد از اقلام فرسوده نمود.

 البته شرکت LNWR که مسئولیت حفظ و نگهداری از آثار فرهنگی را بر عهده دارد جهت اورهال کردن خطوط لوکوموتیو های بخاری، بویلرها و کالسکه های تسهیل کننده امور بود.

سایت اصلی شامل لوکوموتیوها، تعمیرگاه ارابه ها، انبار، بخش بالابرهای تناژ سنگین ؛ دپارتمان بویلرسازی و ساخت قطعات است.

 

زمینه کاری شرکت

شرکت مهندسی آيرا مکانيک با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده و همکاري با شرکت هاي اروپائي ارائه دهنده کلیه خدمات در زمينه هاي طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي، تعمير و نگهداري و تامين لوازم يدکي انواع جرثقيل سقفی، جرثقيل دروازه ای، جرثقيل ستونی، جرثقيل بازوئی، جرثقیل کارگاهی، وینچ برقی با رعايت استانداردهاي بين المللی ميباشد.

اطلاعات تامین کنندگان

آیرامکانیک دارای نمایندگی فروش شرکت street انگلستان و شرکت Verlinde فرانسه (از گروه شرکتهای Konecranes فنلاند) در ایران میباشد. تامین بالابرهای سیم بکسلی و زنجیری برای محیطهای معمولی در صنعت و همچنین تامین تجهیزات ضدانفجار و ضدجرقه از جمله خدمات این شرکت میباشد.

تماس با ما

تهران، خيابان شريعتي، شمال پل سيد خندان، 

کوي خيرمندي، شماره 21  طبقه 2 کد پستي: 1661615753

  

تلفن:  22897290 -  22892410   فکس:  22891423

پست الكترونيكي: info@airamechanic.com  

 airamechanic@gmail.com