اخبار

آرشیو

قرارداد بزرگ شرکت DEMAG آلمان

بازگشت »»

کارخانه  Demag آلمان، از جمله کارخانجات متعلق به  بزرگترین غول جرثقیل سازی جهان KONECRANE با مرسدس بنز (زیر مجموعه گروه  AG DAIMLER (، برای تعمیر و نگهداری بیش از 10.000 دستگاه جرثقیل و بالابر و همچنین افزون بر 23000 قطعات مختلف لوازم جانبی بالابر قرارداد امضاء کرد. ارزش این قرارداد که در سال جاری میلادی عملیاتی خواهد شد هنوز افشاء نشده است اما Panu Routila  مدیرعامل KONECRANE  گفت این قرارداد موجب افزایش 40 درصدی درآمد این شرکت خواهد شد.

زمینه کاری شرکت

شرکت مهندسی آيرا مکانيک با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده و همکاري با شرکت هاي اروپائي ارائه دهنده کلیه خدمات در زمينه هاي طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي، تعمير و نگهداري و تامين لوازم يدکي انواع جرثقيل سقفی، جرثقيل دروازه ای، جرثقيل ستونی، جرثقيل بازوئی، جرثقیل کارگاهی، وینچ برقی با رعايت استانداردهاي بين المللی ميباشد.

اطلاعات تامین کنندگان

آیرامکانیک دارای نمایندگی فروش شرکت street انگلستان و شرکت Verlinde فرانسه (از گروه شرکتهای Konecranes فنلاند) در ایران میباشد. تامین بالابرهای سیم بکسلی و زنجیری برای محیطهای معمولی در صنعت و همچنین تامین تجهیزات ضدانفجار و ضدجرقه از جمله خدمات این شرکت میباشد.

تماس با ما

تهران، خيابان شريعتي، شمال پل سيد خندان، 

کوي خيرمندي، شماره 21  طبقه 2 کد پستي: 1661615753

  

تلفن:  22897290 -  22892410   فکس:  22891423

پست الكترونيكي: info@airamechanic.com  

 airamechanic@gmail.com