اخبار

آرشیو

گروه SCX

بازگشت »»

این گروه در سال 1972 تاسیس شد و دارای تمامی سرویس ها و مدل های انواع جرثقیل ( جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی ، جرثقیل ستونی و ...) و بالابر است. شرکت Street زیرمجموعه این گروه است.

این گروه با بکارگیری مهارت ها، سرویس ها و تجربیات از تمامی گروه ها و شرکت ها و نیز همکاری با شرکت Street ، برای برآوردن نیازها و مشکلات مردم در این زمینه کار می کند.


درباره ما

ما طیف کامل سرویس های فنی را برای شما فراهم می کنیم از نصب های سفارشی و پروژه های اصلی گرفته تا سرویس و تعمیرات ابزارهای مختلف...

با وجود بالانس دقیق و نوآوری و خلاقیت بالا، درخواست شما با امنیت جابجا شده و راه حل قابل قبولی برای آن صورت می گیرد. تعهد ما نسبت به انتخاب منبع کیفیت اینگونه مثال زده می شود که ما با مشتریان در پروژه های فراوان، به همون طریقی مشارکت می کنیم که با تامین کنندگانمان مشارکت داریم.


کیفیت، سلامت و امنیت محیطی

پیشرفت پیوسته روند پروژه ها و مجوزهای رسمی به استانداردهای مللی و بین المللی نشان اطمینان کیفیت، امنیت و اعتبار گروه SCX است.

زمینه کاری شرکت

شرکت مهندسی آيرا مکانيک با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده و همکاري با شرکت هاي اروپائي ارائه دهنده کلیه خدمات در زمينه هاي طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي، تعمير و نگهداري و تامين لوازم يدکي انواع جرثقيل سقفی، جرثقيل دروازه ای، جرثقيل ستونی، جرثقيل بازوئی، جرثقیل کارگاهی، وینچ برقی با رعايت استانداردهاي بين المللی ميباشد.

اطلاعات تامین کنندگان

آیرامکانیک دارای نمایندگی فروش شرکت street انگلستان و شرکت Verlinde فرانسه (از گروه شرکتهای Konecranes فنلاند) در ایران میباشد. تامین بالابرهای سیم بکسلی و زنجیری برای محیطهای معمولی در صنعت و همچنین تامین تجهیزات ضدانفجار و ضدجرقه از جمله خدمات این شرکت میباشد.

تماس با ما

تهران، خيابان شريعتي، شمال پل سيد خندان، 

کوي خيرمندي، شماره 21  طبقه 2 کد پستي: 1661615753

  

تلفن:  22897290 -  22892410   فکس:  22891423

پست الكترونيكي: info@airamechanic.com  

 airamechanic@gmail.com