اخبار

آرشیو

جرثقیل چرخ لاستیکی بندری

بازگشت »»

شرکت Halterm در چارچوب سرمایه گذاری خود جهت ارتقاء تجهیزات بندری اش سه دستگاه "جرثقیل دروازه ای چرخ لاستیکی" Rubber Tyred Gantry (RTG) از کمپانی KONECRANES خریداری کرد.

 

Halterm تنها شرکتی در شرق کاناداست که توانایی سرویس دهی به کشتی های کانتینربَر غول آسای 10+ هزار کانتینری را داراست. با خرید جرثقیل های جدیدی که KONECRANES در سال 2018 به این کمپانی تحویل خواهد داد این شرکت قادر خواهد شد با بلندکردن یکجای 5+1 کانتینر بصورت عمودی و یا 6 کانتینربا چیدمان افقی حجم بارگیری خود را به 160 هزار کانتینر که افزون بر 40%+ افزایش است، دست یابد.


زمینه کاری شرکت

شرکت مهندسی آيرا مکانيک با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده و همکاري با شرکت هاي اروپائي ارائه دهنده کلیه خدمات در زمينه هاي طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي، تعمير و نگهداري و تامين لوازم يدکي انواع جرثقيل سقفی، جرثقيل دروازه ای، جرثقيل ستونی، جرثقيل بازوئی، جرثقیل کارگاهی، وینچ برقی با رعايت استانداردهاي بين المللی ميباشد.

اطلاعات تامین کنندگان

آیرامکانیک دارای نمایندگی فروش شرکت street انگلستان و شرکت Verlinde فرانسه (از گروه شرکتهای Konecranes فنلاند) در ایران میباشد. تامین بالابرهای سیم بکسلی و زنجیری برای محیطهای معمولی در صنعت و همچنین تامین تجهیزات ضدانفجار و ضدجرقه از جمله خدمات این شرکت میباشد.

تماس با ما

تهران، خيابان شريعتي، شمال پل سيد خندان، 

کوي خيرمندي، شماره 21  طبقه 2 کد پستي: 1661615753

  

تلفن:  22897290 -  22892410   فکس:  22891423

پست الكترونيكي: info@airamechanic.com  

 airamechanic@gmail.com