اخبار

آرشیو

شرایط ویژه دولت برای سازندگان جرثقیل انگلستان

بازگشت »»

اختصاص شرایط ویژه دولت برای سازندگان جرثقیل انگلستان
شرکت جرثقیل Street (بزرگترین سازنده کارخانه جرثقیل ها و بالابرهای انگلستان) مفتخر است به دیداری با رئیس خزانه (جناب آقای جورج آزبورن) در مارس. در دیدار کارخانه بالابر جدید Street ، آقای آزبورن شرکت را به خاطر رکوردش در تحقیق و توسعه، سرمایه گذاری در محصولات جدید و فرایندهای تولید پیشرفته، صادرات و رشد استخدام تحسین کرد.
مدیرعامل ،اندرو پیمبلت، اظهارمی کند که شرکت  Street تجارتی خانوادگی ست که بر پیشرفت های تجاری طولانی مدت تمرکز می کند و این ما را قادرمی سازد تا پیشنهادات محصولات وسیع تری را برای مشتریان انگلیسی ایجاد کنیم و در محصولات برای بازارهای جرثقیل بین المللی سرمایه گذاری کنیم تا آنکه بالابرها و کیت های جرثقیل هایمان در حال حاضر در همه بازارهای صنعتی پیشرفته از طریق یک شبکه جهانی با کیفیت از توزیع کنندگان در دسترس و موجود است."آقای آزبورن در صحبت با گروهی از پشتیبانانش در آغاز کمپین انتخابات عمومی بیان کردند که " من لذت بردم از اینکه جرثقیل Street را همراه با اندرو بینگم بازدید کردم و گروه را ملاقات نمودم. این یک شرکت خارق العاده و یک داستان موفقیت برای صادرات  محصولات انگلیسی است. شیوه موفقیتش در سرمایه گذاری در پیشرفت محصول و نگرش "ما می توانیم"  است. "

زمینه کاری شرکت

شرکت مهندسی آيرا مکانيک با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده و همکاري با شرکت هاي اروپائي ارائه دهنده کلیه خدمات در زمينه هاي طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي، تعمير و نگهداري و تامين لوازم يدکي انواع جرثقيل سقفی، جرثقيل دروازه ای، جرثقيل ستونی، جرثقيل بازوئی، جرثقیل کارگاهی، وینچ برقی با رعايت استانداردهاي بين المللی ميباشد.

اطلاعات تامین کنندگان

آیرامکانیک دارای نمایندگی فروش شرکت street انگلستان و شرکت Verlinde فرانسه (از گروه شرکتهای Konecranes فنلاند) در ایران میباشد. تامین بالابرهای سیم بکسلی و زنجیری برای محیطهای معمولی در صنعت و همچنین تامین تجهیزات ضدانفجار و ضدجرقه از جمله خدمات این شرکت میباشد.

تماس با ما

تهران، خيابان شريعتي، شمال پل سيد خندان، 

کوي خيرمندي، شماره 21  طبقه 2 کد پستي: 1661615753

  

تلفن:  22897290 -  22892410   فکس:  22891423

پست الكترونيكي: info@airamechanic.com  

 airamechanic@gmail.com