محصولات جرثقیل سقفی دو پل

جرثقیل سقفی دو پل (Double Girder E.O.T Crane)

جرثقیل سقفی دو پل
استفاده از جرثقیل‌های سقفی جفت پل (Double Girder E.O.T Crane) بهترین روش جهت جابجایی مواد در سالن‌هایی است که در آنها دهانه و ظرفیت بیشتری مورد نیاز می‌باشد و با این نوع جرثقیل‌ها از ارتفاع بالابری بیشتری می‌توانید استفاده کنید.
معمولاً در سالنهایی که دارای دهانه بالاتر از 25 متر میباشند و برای بارهایی که طول و عرض زیادی داشته و در حین جابجائی عرضی و طولی با ایجاد رفتارهای آونگی و نیروی معکوس در شتابگیریها و ترمزها، مشکل ساز میباشند از سازه جرثقیل دو پل استفاده میشود.
با طراحی مهندسی و ساخت سازه این نوع جرثقیل مطابق با استانداردهای مطرح در این زمینه و با وزن مرده کم می‌توان بهترین استفاده را نیز از لحاظ اقتصادی برد. همچنین دیگر مزیت این نوع جرثقیل‌های سقفی این است که میتوان در امتداد پل جرثقیل اقدام به نصب راهروی تعمیراتی به همراه هندریل نمود، که علاوه بر سهولت در دسترسی و امکان تعمیر قطعات اجزای مختلف از جمله بالابر، کالسکه، موتورهای کلگی و تابلوی برق، امکان مناسبی برای تعمیر و تعویض لامپ‌های سالن، تأسیسات گرمایشی سالن و خطوط برق رسان را نیز فراهم می‌کند.
در ضمن با طراحی خاص در نحوه قرارگیری بالابر بر روی کالسکه میتوان به ماکزیمم ارتفاع بالابری در جرثقیلهای سقفی دسترسی پیدا کرد.


زمینه کاری شرکت

شرکت مهندسی آيرا مکانيک با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده و همکاري با شرکت هاي اروپائي ارائه دهنده کلیه خدمات در زمينه هاي طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي، تعمير و نگهداري و تامين لوازم يدکي انواع جرثقيل سقفی، جرثقيل دروازه ای، جرثقيل ستونی، جرثقيل بازوئی، جرثقیل کارگاهی، وینچ برقی با رعايت استانداردهاي بين المللی ميباشد.

اطلاعات تامین کنندگان

آیرامکانیک دارای نمایندگی فروش شرکت street انگلستان و شرکت Verlinde فرانسه (از گروه شرکتهای Konecranes فنلاند) در ایران میباشد. تامین بالابرهای سیم بکسلی و زنجیری برای محیطهای معمولی در صنعت و همچنین تامین تجهیزات ضدانفجار و ضدجرقه از جمله خدمات این شرکت میباشد.

تماس با ما

تهران، خيابان شريعتي، شمال پل سيد خندان، 

کوي خيرمندي، شماره 21  طبقه 2 کد پستي: 1661615753

  

تلفن:  22897290 -  22892410   فکس:  22891423

پست الكترونيكي: info@airamechanic.com  

 airamechanic@gmail.com