محصولات جرثقیل دروازه ای

جرثقیل دروازه ای (Gantry Crane)

جرثقیل دروازه‌ای
جرثقیلهای دروازه ای (Gantry Crane) عمدتاً در محیطهای خارج از سالن نصب میگردند که ویژه تخلیه و بارگیری اجناس میباشند. جرثقیلهای دروازه ای از لحاظ ساختاری شبیه به جرثقیلهای سقفی بوده و تنها فرق آنها داشتن دو ستون متصل به پل و کلگی بوده که به همراه آنها در طول مسیر حرکت میکنند. این نوع جرثقیلها در انواع دو پل، تک پل، کنسول دار و بدون کنسول و ... میباشند.
با ریل گذاری در طرفین مسیر طولی میتوان به سرعت اقدام به نصب و بهره برداری از جرثقیلهای دروازه ای کرد. بنابراین از جمله محاسن آنها امکان انتقال و جابجائی از محل نصب فعلی به محلی دیگر جهت استفاده میباشد.

1- جرثقیل دروازه ای Deck-Leg gantry: هر دو پايه روي زمين قرار دارد و كالسكه ميان دو پايه حركت مي‌كند.
2- جرثقیل دروازه ای Through-Leg Gantry: هر دو پايه روي زمين قرار درد و كالسكه مي‌تواند خارج از دو پايه نيز حركت كند.
3- جرثقیل دروازه ای Out Door Storage Gantry: داراي دهانه بزرگ (بالاتر از 46متر) و بالابري زياد (بيشتر از 5/15متر) و براي جايجايي مواد حجيم استفاده مي‌شود.

زمینه کاری شرکت

شرکت مهندسی آيرا مکانيک با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده و همکاري با شرکت هاي اروپائي ارائه دهنده کلیه خدمات در زمينه هاي طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي، تعمير و نگهداري و تامين لوازم يدکي انواع جرثقيل سقفی، جرثقيل دروازه ای، جرثقيل ستونی، جرثقيل بازوئی، جرثقیل کارگاهی، وینچ برقی با رعايت استانداردهاي بين المللی ميباشد.

اطلاعات تامین کنندگان

آیرامکانیک دارای نمایندگی فروش شرکت street انگلستان و شرکت Verlinde فرانسه (از گروه شرکتهای Konecranes فنلاند) در ایران میباشد. تامین بالابرهای سیم بکسلی و زنجیری برای محیطهای معمولی در صنعت و همچنین تامین تجهیزات ضدانفجار و ضدجرقه از جمله خدمات این شرکت میباشد.

تماس با ما

تهران، خيابان شريعتي، شمال پل سيد خندان، 

کوي خيرمندي، شماره 21  طبقه 2 کد پستي: 1661615753

  

تلفن:  22897290 -  22892410   فکس:  22891423

پست الكترونيكي: info@airamechanic.com  

 airamechanic@gmail.com