درباره شرکت آیرامکانیک

شرکت آیرامکانیک پیشرو در صنعت جرثقیل و جابجایی مواد بوده و پاسخگوی درخواست های شما در هر زمان می باشد.
مشاوره جهت انتخاب جرثقیل مناسب برای سوله و سایت مورد نظر به انضمام تهیه مدل و نقشه ابتدائی به منظور رویت محصول نهایی و انجام اصلاحات مورد درخواست از جمله خدمات واحد مهندسی این شرکت است.
صنایع و حوزه های کاربردی مختلف نیازمند به خدمات حمل بار در کارگاه هستند.
انتقال مواد در خط تولید و سیستم های انبار و تجهیزات لنگرگاهی و جابجایی در بنادر از جمله وظایف جرثقیل سقفی و جرثقیل دروازه ای است.
شرکت آیرا مکانیک با پشتوانه حضور یک دهه در عرصه تولید انواع جرثقیل کارگاهی و به واسطه بکارگیری کارشناسان و متخصصین مجرب در مراحل طراحی، ساخت و نصب جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل ستونی، انواع وینچ ها و بالابرهای صنعتی، مشتاق به همکاری با کارفرمایان محترم در بخشهای مختلف صنعتی و ساختمانی میباشد.
تجهیزات موتوری و برقی مورد استفاده در ساخت جرثقیلها تماماً از محصولات ممتاز ساخت کشورهای اروپائی بوده و در خصوص بالابرهای جرثقیل از برندهای Optim روسیه، Verlinde فرانسه از گروه شرکتهای Konecranes فنلاند، Demag آلمان، Podem بلغارستان و …. بهره میبرد.
تامین انواع جرثقیلهای ضد انفجار(Explosion Proof) و ضد جرقه (Spark Proof)جهت نصب در محیطهای پر خطر و قابل اشتعال (Hazardous Area) از دیگر خدمات این شرکت است.
جرثقیلهای تولیدی شرکت دارای گارانتی یک ساله از زمان بهره برداری بوده و ارائه خدمات ده ساله در خصوص جرثقیلهای نصب گردیده و تامین لوازم یدکی مورد نیاز در این دوره تضمین میگردد.

سازه فولادی جرثقیل

جرثقیل سقفی آیرا مکانیک با حداقل وزن سازه، حداکثر استحکام را دارند. کلیه جرثقیل های ساخته شده سند بلاست شده، دو لایه زینک ریچ و دو لایه رنگ اپوکسی پاشیده میشوند.

تستهای غیر مخرب (PT-UT) بر روی تمام جوشها در جرثقیل سقفی انجام میگردد.

کالسکه و کلگی های جرثقیل

سیستم حرکتی کالسکه و کلگی های جرثقیل توسط گیربکس هالوشافت همراه یاتاقانهای غلطکی دو ردیفه بسیار مقاوم و نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد.

چرخها از جنس Mo40 & Ck45 است که دارای مقاومت بالا و ضد سایش با کمترین اصطکاک است.

تجهیزات برقی جرثقیل

کلیه المان های برقی بکار رفته در جرثقیل سقفی این شرکت، ساخته شده در کارخانه های معتبر اروپایی از جمله زیمنس، تله مکانیک می باشد.

ریموت کنترل و کابین در مدلهای مختلف برای انواع جرثقیلها با کیفیت عالی و بدون خطا.

تجهیزات حرکتی جرثقیل

کلیه موتورها و اینورترها ساخت کارخانه های معتبر اروپایی و طبق استاندارد اروپا است.